Skanörs Elbyrå AB - Elektriker i Skåne

Vi är certifierade elektriker och utför installationer i hela Skåne

Skanörs Elbyrå AB startades 1970 och har för närvarande 11 anställda. Vi har kontor i expansiva Malmö och i Skanör. Vi utför allt från mindre serviceuppdrag till entreprenader inom elinstallationer, kameraövervakning, brandlarm, porttelefon, passersystem och gemensam el för bostadsrättsföreningar, smarta hem lösningar, ljud- och bildinstallationer och säkerhetssystem.

Vi erbjuder serviceavtal utifrån kundens behov, allt ifrån modern teknik till kontroll och övervakning av el-anläggningar. Ett avtal med oss innebär service samma dag på Er anläggning.

Magnus Persson

Arbetsledare/elektriker
0705-475022
magnus.p@skanorselvvs.se

Fredrik Agnvik

Elektriker
0766-450107
fredrik@skanorselvvs.se

Christoffer Vikerskog

Elektriker
0763-919231
christoffer@skanorselvvs.se

Ola Larsson

Elektriker
0735-371558
ola@skanorselvvs.se

Robin Persson

Elektriker
0760-276417
robin@skanorselvvs.se

Magnus Samuelsson

Elektriker
0766-475251
magnus.s@skanorselvvs.se

Patrik Johansson

VD/ägare
0705-475222
patrik@skanorselvvs.se

Lars Lindvall

elektriker
0763-146941
lars@skanorselvvs.se

Anton Jeppson

Elektriker
0763-101385
anton@skanorselvvs.se

Benny Blomberg

Elektriker
0705-470862
benny@skanorselvvs.se

Niclas Pihlqvist

Elektriker
0760-329700
niclas@skanorselvvs.se

Ursula Hansson

Ekonomiansvarig
0706-189747
ursula@skanorselvvs.se

Hemsida & Design av Intendit Webbyrå