Skanörs VVS AB

Skanörs VVS AB gör allt inom reparationer och VVS

Skanörs VVS AB är ett auktoriserat VVS-företag som startades 2008 med kontor i expansiva Malmö och i Skanör. Vi har för närvarande 6 anställda som samtliga är certifierade i Säker Vatten och Heta Arbeten.

Vi utför alla typer av VVS uppdrag och närliggande arbeten t ex byte av packningar, pannbyten, radiatorer, värmepumpar, nyproduktion, golvvärme, badrums- och köksrenoveringar och nyproduktion. Med ett brett utbud av tjänster och kreativitet erbjuder vi skräddarsydda helhetslösningar och förmånliga serviceavtal till företag, bostadsrättsföreningar och samarbetspartners.

Jonatan Kjellberg

Arbetsledare/vvs-montör
0766-475222
jonatan@skanorselvvs.se

Thomas Nilsson

VVS-montör
0763-924468
thomas@skanorselvvs.se

Jerry Olin

VVS-montör
0766-450105
jerry@skanorselvvs.se

Daniel Pettersson

VVS-montör
0760-275436
daniel@skanorselvvs.se

Tony Jorge Riquelme

VVS-montör
0735-296845
tony@skanorselvvs.se

Jan Olin

VVS-montör
0766-450105
jan@skanorselvvs.se

Niklas Jensen

VVS-lärling
0761-680999
niklas@skanorselvvs.se

Patrik Johansson

VD/ägare
0705-475222
patrik@skanorselvvs.se

Ursula Hansson

Ekonomiansvarig
0706-189747
ursula@skanorselvvs.se

Hemsida & Design av Intendit Webbyrå