Skanörs Elbyrå AB

Skanörs Elbyrå AB gör allt inom elektriska installationer

Skanörs Elbyrå AB startades 1970 och har för närvarande 8 anställda. Vi har kontor i expansiva Malmö och i Skanör. Vi utför allt från mindre serviceuppdrag till entreprenader inom elinstallationer, kameraövervakning, brandlarm, porttelefon, passersystem och gemensam el för bostadsrättsföreningar.

Vi erbjuder serviceavtal utifrån kundens behov, allt ifrån modern teknik till kontroll och övervakning av el-anläggningar. Ett avtal med oss innebär service samma dag på Er anläggning.

Magnus Persson

Arbetsledare/elektriker
0705-475022
magnus.p@skanorselvvs.se

Fredrik Agnvik

Elektriker
0766-450107
fredrik@skanorselvvs.se

Christoffer Vikerskog

Elektriker
0763-919231
christoffer@skanorselvvs.se

Ola Larsson

Elektriker
0735-371558
ola@skanorselvvs.se

Robin Persson

Elektriker
0760-276417
robin@skanorselvvs.ee

Magnus Samuelsson

Elektriker
0766-475251
magnus.s@skanorselvvs.se

Patrik Johansson

VD/ägare
0705-475222
patrik@skanorselvvs.se

André Klemfors

Elektriker
0760-329700
andre@skanorselvvs.se

Ursula Hansson

Ekonomiansvarig
0706-189747
ursula@skanorselvvs.se

Lars Lindvall

elektriker
0763-146941
lars@skanorselvvs.se

Hemsida & Design av Intendit Webbyrå